امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۰:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41347
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 58
مهدی کوچک‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره انتخاب شهردار تهران اظهار داشت: در صورتی که ضابطه در تغییر و تحولات مسئولیت‌ها اتفاق بیفتد ...

مهدی کوچک‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره انتخاب شهردار تهران اظهار داشت: در صورتی که ضابطه در تغییر و تحولات مسئولیت‌ها اتفاق بیفتد به مصلحت مردم است.

وی ادامه داد: هر مسئولی که قرار است برکنار شود و کس دیگری جای او را بگیرد، برکنار کنندگان خوب است که به مردم جواب دهد که فرد موجود را دارای چه اشکالی می‌بینند که می‌خواهند تغییر دهند.

کوچک‌زاده با اشاره به اینکه انتخاب شهردار بر عهده شورای شهر است گفت: اولین چیزی که اعضاء شورای شهر باید به افکار عمومی جواب دهند این است که چه اشکالاتی بر فعالیت‌های قالیباف می‌بینند که می‌خواهند آن را جابه‌جا کنند. بگویند به چه دلیلی می‌خواهند فرد دیگری را جایگزین شهردار فعلی کنند. ایا کم‌کاری دیده‌اند؟ و یا اینکه اشکالاتی در هزینه‌های شهرداری بوده است؟

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: اگر دلایل جابه‌جایی را نگویند متهم اصلی به سیاسی‌کاری هستند و معلوم می‌شود که حزبی و جناحی عمل کرده‌اند. نمی‌شود با سلایق شخصی سرنوشت شهر را تغییر داد.

وی بیان داشت: اگر قرار باشد فرد جدید را برمسند مدیریت شهرداری تهران بگذارند که صلاحیت آن توسط مجلس رد شده است این پیام خوبی به نمایندگان مجلس نخواهد بود و از ابتدای کار اعضاء شورای شهر که یکی از لوازم موفقیت‌شان تعامل و همکاری با مجلس است با مشکل مواجه می‌شوند.

کوچک‌زاده افزود: با این کار پیغام درگیری و دعوا می‌دهند و نمی‌شود کسی را پیشنهاد داد برای شهرداری که همین مجلس صلاحیت او را به عنوان شورای شهر رد کرده است. که این موضوع حاکی از بی‌قیدی و عدم پایبندی به منافع مردم است.

نماینده مردم در تهران در مجلس گفت: دوستان ما در شورای شهر این تصور باطل را از ذهن خود بیرون کند که اگر شورای شهر و شهرداری را بگیرند و پس از آن اکثریت مجلس را فتح کند می‌توانند ریاست‌جمهوری را برای خود حفظ کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها