امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۷:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4136
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۴۶
تعداد بازدید: 243
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، سید محمد‌حسین قریشی پیش از ظهر امروز در نشست خبری همایش ملی باستان‌شناسی ایران در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، سید محمد‌حسین قریشی پیش از ظهر امروز در نشست خبری همایش ملی باستان‌شناسی ایران در ارتباط با زمان برگزاری این همایش اظهار داشت: همایش ملی باستان‌شناسی ایران امسال برای نخستین‌بار 18 و 19 اردیبهشت‌ماه در خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این همایش با همکاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی برگزار می‌شود، گفت: محل برگزاری این همایش در دانشگاه بیرجند است.

بار مالی همایش بر عهده میراث فرهنگی خراسان جنوبی

دبیر اجرایی همایش ملی باستان‌شناسی ایران افزود: حامیان برگزاری این همایش شامل معاونت پژوهشی و فناوری و معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، نمایندگی دائمی ایران در سازمان یونسکو، کمیته ملی یونسکوی ایران، معاونت فرهنگی بیرجند، استانداری خراسان جنوبی است.

قریشی در ادامه خاطر نشان کرد: نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان یونسکو مهمان ویژه این همایش است.

این مسئول یادآور شد: از این همایش از نظر مالی هیچ حمایتی نشده و فقط مورد حمایت فرهنگی قرار گرفته است.

دبیر اجرایی همایش ملی باستان‌شناسی ایران با بیان اینکه امیدواریم بعد از برگزاری همایش نهادهای علمی به ما کمک کنند، اذعان داشت: بخش زیادی از بار مالی برگزاری این همایش بر عهده میراث فرهنگی خراسان جنوبی بوده است.
انتهای پیام/2248/ن20/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها