امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۳:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41376
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۰
تعداد بازدید: 45
سردار سیدمحمد باقرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار حماسه و مقاومت فارس(باشگاه توانا) اظهار داشت: پیکرهای مطهر 92 شهید که در عملیات جست‌وجوی اخیر مناطق برون ...

سردار سیدمحمد باقرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار حماسه و مقاومت فارس(باشگاه توانا) اظهار داشت: پیکرهای مطهر 92 شهید که در عملیات جست‌وجوی اخیر مناطق برون مرزی کشف شدند، همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) فقط در یک نقطه از تهران انجام خواهد گرفت.

وی ادامه داد: مراسم تشییع پیکر طیبه این 92 شهید، ساعت 9 صبح روز دوشنبه یازده شهریور ماه از مقابل پادگان سید الشهدای تیپ ویژه حضرت زهرا(س)سپاه محمد‌رسول‌الله(ص) واقع در میدان حر به سمت ساختمان قدیم مجلس واقع در خیابان امام خمینی(ره) تشییع می‌شود و سپس پیکر مطهر شهدا به ستاد معراج شهدای تهران منتقل خواهد شد.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین یادآور شد: هویت این شهدا هنوز بررسی نشده است و این کار بعد از مراسم تشییع روز دوشنبه در ستاد معراج شهدای مرکز انجام می‌گیرد؛ در صورت تشخیص هویت، این شهدا به خانواده‌هایشان تحویل داده می‌شود و در غیر این صورت به عنوان شهید گمنام در نقاط مورد بررسی شده به خاک سپرده خواهند شد.

به گزارش توانا، پیرو نصب بنر تبلیغاتی استقبال و تشییع شهدا در برخی محله‌های تهران با مضمون تشییع شهدا در آن محلات، این مصاحبه ترتیب داده شد.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها