امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۰۵:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4138
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۴۶
تعداد بازدید: 230
شهروز رحمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: در راستای تشدید عملیات انسداد نوار مرزی و به منظور مقابله و مبارزه با قاچاق انواع ...

شهروز رحمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: در راستای تشدید عملیات انسداد نوار مرزی و به منظور مقابله و مبارزه با قاچاق انواع کالا، نیروهای مرزی هنگ ارومیه موفق شدند در چندین مرحله عملیات، مقدار بیش از 80 کیلوگرم مواد مخدر و 30 لیتر آب مورفین کشف کنند.

وی تصریح کرد: به دنبال تشدید اقدامات، نیروهای مرزی هنگ ارومیه با نیرو و تجهیزات لازم در حین اجرای گشت شبانه و انسداد نوار مرزی در منطقه ممنوعه مرزی به تعدادی دواب به همراه راکبین در حال خروج از کشور برخورد کردند که بلافاصله فرامین ایست توسط مأموران صادر شد.

رحمانی افزود: راکبین دواب توجهی به ایست مأموران هنگ مرزی ارومیه نکرده و با استفاده از مه آلود بودن هوا و کوهستانی بودن منطقه اقدام به فرار کردند که نهایتاً با تیراندازی توسط مأموران تمام دواب حامل بار قاچاق سقط و در بررسی از بار آن‌ها تعداد 81 ممیز پنج کیلوگرم مواد مخدر مشکوک به هروئین و مقدار 30 لیتر آب مورفین کشف و ضبط شد.

انتهای پیام/61001/ی20/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها