امروز : دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 27
۲۲:۰۵
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4139
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۴۶
تعداد بازدید: 103
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمد شوشتری در نشست خبری نخستین جشنواره بین‌المللی پیامبر اکرم (ص) با موضوع طراحی نشان نوشته «محمد رسو‌ل‌الله» که با ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمد شوشتری در نشست خبری نخستین جشنواره بین‌المللی پیامبر اکرم (ص) با موضوع طراحی نشان نوشته «محمد رسو‌ل‌الله» که با حضور مجید مجیدی کارگردان فیلم «محمد رسول‌الله» برگزار شد اظهار داشت: مشارکت شهرداری تهران در این پروژه یکی از بزرگترین کارهای دوران مدیریت شهری است.

وی با اشاره به اینکه توجه به نام «رسول‌الله» در دنیا بسیار مهم است گفت: متأسفانه بیگانگان به هر نحوی سعی دارند که ما را از دنیای اسلام جدا کنند و هر اتفاق خشنی که در جامعه می‌افتد را به مسلمان‌ها نسبت می‌دهد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران خاطرنشان کرد: ساخت فیلم «محمد رسول‌الله» بهانه‌ای شد که فاز نخست این جشنواره به صورت بین‌المللی برگزار شود و بنا داریم فازهای بعدی نیز پررنگ‌تر از گذشته اجرایی شود.

شوشتری خاطرنشان کرد: این کار یک اقدام زیباشناسانه و انتخاب اثر برتر قطعاً یک نگاه هنری و زیبایی خواهد داشت و اثرهای برگزیده در این جشنواره به اشکال مختلف ساخته و در بزرگراه‌ها و ایستگاه‌های متروی شهر تهران نصب می‌شود.

وی افزود: این جشنواره با حضور داوران بین‌الملل برگزار می‌شود و سازمان زیباسازی نیز اسپانسر این جشنواره است.

شوشتری بیان داشت: در صورتی که استقبال بین‌المللی از این جشنواره صورت گیرد اسفند سال آینده نیز فاز دوم این جشنواره برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار