امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۲:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41390
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۳
تعداد بازدید: 122
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهراد مسلمیان که در این نمایشگاه آثارش را به صورت تلفیقی به نمایش گذاشته است، درباره این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهراد مسلمیان که در این نمایشگاه آثارش را به صورت تلفیقی به نمایش گذاشته است، درباره این عکس‌ها توضیح داد:  پارازیت، نا هنجاری، محدوده‌ای که همیشه خودمان برای خودمان مقرر کرده‌ایم. ناشی از تأثیراتی است که ما بر طبیعت می گذاریم و تاثیراتی که از عواقب رفتار ما، طبیعت بر ما باز می‌تاباند که البته شرایط جغرافیایی حاصله و حواشی آن بر ما پنهان نیست. این نا هنجاری ها و رفتارهای غلط را ما هر روز، در خواب و بیداری می بینیم و این اتفاقی است که برای همه نسل بشر هر روز رخ می دهد.

مهراد مسلمیان متولد سال 1367 است و منتخب مسابقه ایتاکا یونان در سال 2008 میلادی با موضوع صلح و برگزیده جایزه مسابقه خانه عکاسان در سال 1388 است.

مسلمیان با اشاره به ابداعاتی که در این آثار ارائه داده است گفت: من از سن 7 سالگی با دوربین حرفه ای SLR مشغول به عکاسی بودم. هنگام عکاسی سعی می کردم شرایط مختلف را برای عکاسی تجربه کنم و همه چیز را خودم با آزمون و خطا در عکاسی فرا گرفتم. همین باعث شد تا من در این زمینه به ابداعاتی دست پیدا کنم و از آنها در عکاسی ام بهره ببرم. به همین خاطر عکس های من متفاوت از آن چیزی است که تا کنون دیده ایدو البته باید از استادانم شهریار توکلی در زمینه عکاسی و خانم طاهره محبی تابان در زمینه گرافیک تقدیر کنم.

وی افزود: تعدادی از این تککنیک ها در آثار این نمایشگاه به‌کار رفته است و در نمایشگاه های آینده ام تکنیک های ابداعی بیشتری را به نمایش خواهم گذاشت.

نمایشگاه عکس‌های تلفیقی مهراد مسلمیان با عنوان «شهر پارازیت» از 8 تا 18 شهریورماه همه روزه از ساعت 17 تا 21 میزبان علاقه‌مندان هنرهای تجسمی خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها