امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۹:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4140
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۴۶
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان دشتی، عبدالمهدی نصیری در این مراسم یادبود که در محل آموزشگاه حضرت صدیقه طاهره شنبه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان دشتی، عبدالمهدی نصیری در این مراسم یادبود که در محل آموزشگاه حضرت صدیقه طاهره شنبه برگزار شد، اظهار داشت: جان باختن شهروندان شنبه‌ای مصیبت بزرگ و سنگینی برای همه ما بود به ویژه دانش‌آموزان که امروز جای آنها را در کلاس‌های درس خالی می‌بینیم.

مدیر آموزش و پرورش دشتی افزود: امروز نه تنها خانواده‌های این جانباختگان عزادارند، بلکه مجموعه آموزش و پرورش نیز عزادار است.

وی ادامه داد: دانش‌آموزان از اعضای خانواده بزرگ آموزش و پرورش هستند و ما در غم از دست دادن این دانش‌آموزان امروز دور هم جمع شده‌ایم تا تسکینی برای خانواده‌های این عزیزان باشد.

نصیری خاطرنشان کرد: یاد و خاطره این دانش‌آموزان هیچ وقت از یادها نخواهد رفت و این غم بزرگی برای مردم بود.

در این مراسم جمعی از خانواده‌های جان‌باختگان زمین‌لرزه اخیر، جمعی از کارشناسان بهداشت و سلامت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی و مدیر و معاون آموزشی و کارشناس سلامت مدیریت آموزش و پرورش و خانواده‌ها و همکلاسی‌های قربانیان، دانش‌آموزان، فرهنگیان و مدیران مدارس شهر شنبه نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/66001/ب30/ث3001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها