امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۱:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41419
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۱
تعداد بازدید: 47
احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه عصر ...

احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه عصر امروز کمیته امور عمومی و دفاعی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس که برای بررسی نهایی سوابق و صلاحیت کاندیداهای تصدی ریاست دیوان محاسبات تشکیل شده بود، اظهار داشت: در این جلسه پس از بحث و بررسی سوابق 11 کاندیدای انتخاب شده، در نهایت پنج نفر برای اخذ رأی به کمیسیون برنامه و بودجه معرفی شدند.

وی افزود: بر این اساس، به ترتیب محمدقسیم عثمانی، گرانمایه‌پور و حسینعلی امیری و نیز حمید سعادت و امین‌حسین رحیمی، پنج کاندیدایی هستند که به کمیسیون برنامه و بودجه معرفی شدند.

امیرآبادی خاطرنشان کرد: بین آقایان عادل آذر، حمید سعادت، امین‌حسین رحیمی و عباسی که آرای یکسانی آورده بودند، قرعه‌کشی انجام شد و در نهایت حمید سعادت و امین‌حسین رحیمی انتخاب شدند.

وی ادامه داد: فردا بعد از ظهر کمیسیون برنامه و بودجه با تشکیل جلسه‌ای سوابق و صلاحیت این پنج کاندیدا را بررسی و در نهایت یک نفر برای اخذ رأی اعتماد، به صحن علنی معرفی می‌شود.

به گزارش فارس، پیش از این، عثمانی،‌ میرمحمدی نماینده سابق مجلس،‌ اصغر گرانمایه‌پور نماینده سابق مجلس، حسینعلی امیری عضو سابق حقوقدان شورای نگهبان، حمید سعادت نماینده سابق مجلس، عادل آذر رئیس مرکز آمار، امین‌حسین رحیمی دادستان فعلی دیوان محاسبات، علی کامیار مستشار دیوان محاسبات، رحمت‌الله اکرمی، رخشنده‌رو رئیس دوره چهارم دیوان محاسبات و محمد عباسی، 11 کاندیدایی بودند که امتیاز لازم را از بین 28 داوطلب ثبت‌نام کرده کسب کرده بودند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها