امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۱۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41422
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۳
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرگزاری فارس، "ولید الصالح" شیخ وهابی و مفسر خواب و رؤیا در عربستان سعودی در ادامه حملات رسانه‌ای به سوریه و شخص بشار اسد رئیس جمهوری این ...

به گزارش خبرگزاری فارس، "ولید الصالح" شیخ وهابی و مفسر خواب و رؤیا در عربستان سعودی در ادامه حملات رسانه‌ای به سوریه و شخص بشار اسد رئیس جمهوری این کشور مدعی شد که زنی خواب دیده است که اسد تا پیش از عید قربان درخواهد گذشت.

به گزارش پایگاه "عناوین" عربستان سعودی، ولید الصالح که در سمینار شیخ عبدالله بن عقیل در محله "الهدا" در ریاض پایتخت عربستان سعودی سخنرانی می‌کرد، اعلام کرد که زنی این خواب را دیده و می‌گوید که نشانه صحت این خواب این است که در سه سوره قرآن کریم سه تار مو یافته است.

این شیخ سعودی در حالی در ادامه هجمه رسانه‌ای به سوریه دست به دامان خرافات شده است که دو روز پیش ناصر العمر از مفتی‌های سعودی برای تحریک مخالفان به براندازی نظام سوریه فتوایی عجیب صادر کرد.

العمر در برنامه‌ای در شبکه "وصال" مدعی شد که جنگجویان شورشی در سوریه مجازند برای رفع نیازهای جنسی خود، با خواهر خود نیز ارتباط برقرار کنند.

این فتوا در ادامه "فتاوای جهاد نکاح" در سوریه صادر شد.

یک سایت خبری مصری نیز با اشاره به خواب مذکور درباره رئیس جمهوری سوریه، اعلام کرد گاهی شیوخ عربستانی مطالبی ذکر می‌کنند که نه با عقل منطبق است نه با منطق و از چند حالت خارج نیست، یا نتیجه مصرف مواد مخدر است یا برای جلب شهرت.
انتهای پیام/ ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها