امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41424
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۳
تعداد بازدید: 146
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری النشره، حزب الله لبنان بیانیه ای را به مناسبت سی و پنجمین سالگرد ربوده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری النشره، حزب الله لبنان بیانیه ای را به مناسبت سی و پنجمین سالگرد ربوده شدن امام موسی صدر صادر کرد که در آن بر لزوم تلاش اتحادیه عرب و سازمان همکاری اسلامی و همه نهاد های امت اسلامی و مقامات لیبی به منظور آزاد سازی امام موسی صدر و همراهان وی تاکید نمود و خواستار بازگشت سالم آنان به لبنان شد.

حزب الله در این بیانیه تاکید کرد: "ما در کنار برادرانمان در جنبش امل و همه شرافتمندان این امت بر تلاش خود برای زنده نگاه داشتن این مساله به اعتبار اینکه مساله ای ملی و اسلامی و جهادی بزرگ است تاکید می کنیم و تلاش داریم تا این مساله به خوبی خاتمه پیدا کند. همچنین تاکید می نماییم ربایندگان، هر چند امام موسی صدر را بازداشت کردند اما راه و روش و اندیشه و اهداف او با قدرت ادامه یافته و اکنون یک ملت کامل، اهداف او را یکی پس از دیگری با نام امام موسی صدر و زیر پرچم بلند ایشان، محقق می کند."
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها