امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41429
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۴
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرنگار فارس، محمدمهدی فداکار معاون سابق توسعه مدیریت و منابع وزارت ارشاد در مراسم تودیع خود گفت: می‌خواهم از آقای دکتر حسینی تشکر کنم ...

به گزارش خبرنگار فارس، محمدمهدی فداکار معاون سابق توسعه مدیریت و منابع وزارت ارشاد در مراسم تودیع خود گفت: می‌خواهم از آقای دکتر حسینی تشکر کنم که  در طول مدت کاری‌ام کم و کاستی‌های موجود را ایشان می بخشیدند و تشکر دوم را از آقای جنتی دارم که بار مسئولیت را از دوش من برداشتند چرا که در حوزه مالی 4 سال مسئولیت بسیار طولانی است.

وی افزود: تنها جایی که با آن کار دارند حوزه مالی است و به همین جهت ویژگی خاصی دارد و پشتیبانی از همه معاونت‌ها به عهده این معاونت بود و از همه معاونت‌ها عذرخواهی می‌کنم به هر حال در طول کار مجبور بودیم بگوییم که نداریم و نمی‌شود و به همین دلیل صمیمانه از همه عذرخواهی می‌کنم که گاهی تلخ می‌شدیم و امیدوارم همه ما را ببخشند و حلال کنند.

فداکار در خاتمه اظهار داشت: دو امیدواری داشتم اول اینکه بحث خدمات رفاهی بیش از قبل باشد چرا که زمانی که ما به این معاونت آمدیم به این گستردگی نبود  و امروز ظرفیت‌های خوبی ایجاد شده و دیگری طرح مهر ماندگار بود که به دلیل موانع مالی راه‌اندازی برخی از طرح‌ها نیمه کاره ماند و امیدوارم هر چه زودتر به همت آقایان جنتی و کاراندیش محقق شود.

در ادامه مراسم علی اصغر کاراندیش مروستی معاون جدید توسعه و مدیریت منابع وزارت ارشاد گفت: از حسن‌اعتماد و ظن آقای جنتی تشکر می‌کنم. مدیریت توسعه و منابع در سال  91 با تغییر تشکیلات وزارت ارشاد از ادغام  2 معاونت شکل گرفت و از ابتدای سال 92 کارش را شروع کرد که وظایف متعددی بر دوش آن است.

وی افزود: کلیه مسائل مربوط به بودجه ، تحول اداری، امور مالی، ذی‌حسابی، پشتیبانی و حتی مسائل مربوط به اقتصاد و فرهنگ تحت معاونت توسعه و منابع است و از طرف دیگر در مقابل تمامی دستگاه‌های نظارتی 3 قوه پاسخگو است لذا اگر بخواهیم وزارتخانه در اموری که برعهده آن گذاشته شده موفق باشد نیاز به یک همکاری تنگاتنگ است و برای پشتیبانی عرصه‌های مختلف نیاز به اطلاعات دقیق کمی و کیفی از معاونت‌های مختلف داریم.

کاراندیش در ادامه با اشاره به اینکه در بدنه وزارت ارشاد نیروهای متخصصی حضور دارند، گفت: بدنه وزارتخانه در همه بخش‌ها بدنه کارشناسی قوی است، اگر ما توان مدیریت داشته باشیم می‌توانیم از این پتانسیل‌ها به نحو احسن استفاده کنیم و نیازی نیست خارج از بدنه، نیرویی را وارد کنیم و اگر نتوانیم مدیریت کنیم این پتانسیل موجب دلمردگی و گوشه‌گیری نیروها خواهد شد.

معاون جدید مدیریت توسعه و منابع وزارت ارشاد خاطر نشان کرد: از نظر روحی و روانی باید کسانی که وارد محل کار می‌شوند آرامش خاطر داشته باشند تا بتوانند فکر کنند و این فکر را به نیروی عمل برسانند.

بر اساس این گزارش، کاراندیش در ادامه صحبت‌های خود که با تشویق کارمندان وزارت ارشاد همراه بود اظهار داشت: در هفته روزهای سه‌شنبه را از ساعت 10 تا اذان ظهر به دیدار و ملاقات با نیروهای بازنشسته و شاغل در همه حوزه‌های وزارت ارشاد اختصاص می‌دهم و حتی شخصا به اتاق همکاران عزیز در همه معاونت‌ها خواهم رفت و از نقطه نظراتشان در خصوص مسائل مختلف استفاده خواهیم کرد.

وی در خاتمه اظهار داشت: در روز معارفه آقای جنتی حجت‌الاسلام دعایی صحبتی کردند که بغض در گلویشان و اشک در چشمانشان جمع شده بود و از همه می‌خواهم تا زمانی که هستیم به فکر یکدیگر باشیم.

در پایان وزیر ارشاد با تقدیر از محمدمهدی فداکار حکم معاونت توسعه مدیریت منابع را به علی اصغر کاراندیش مروستی تقدیم کرد.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها