امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۲۱:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41464
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۰۳
تعداد بازدید: 108
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، کاخ سفید اعلام کرد: اوباما و فرانسوا اولاند بر ضرورت این نکته اتفاق ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، کاخ سفید اعلام کرد: اوباما و فرانسوا اولاند بر ضرورت این نکته اتفاق نظر کردند که جهان این پیام قوی را به بشار اسد رئیس جمهوری سوریه بفرستد که استفاده از سلاح شیمیایی غیرقابل قبول است.

اوباما در تماس تلفنی خود با اولاند گفت که برای کسب موافقت کنگره به منظور اقدام نظامی آمریکا علیه سوریه تلاش خواهد کرد.

کاخ سفید در بیانیه خود گفت: دو رهبر درخصوص این امر توافق نظر کردند که جامعه بین المللی باید این پیام قاطع را به نظام بشار اسد و دیگرانی که ممکن است در اندیشه استفاده از سلاح شیمایی باشند، بفرستد که این جرایم قابل قبول نیست و جهان کسی را که قوانین و موازین بین المللی را نقض کند، مجازات خواهد کرد.

باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در نطق تلویزیونی دیشب خود از تصمیم این کشور برای حمله به سوریه خبر داد ولی به زمان دقیق این حمله هیچ اشاره ای نکرد.

اوباما گفت: تصمیم گرفتیم علیه سوریه دست به اقدام نظامی بزنیم... با این حال اجرای این تصمیم به زمان وابسته نیست و می‌تواند فردا، هفته آینده یا یک ماه دیگر انجام شود.

وی در عین حال خواستار موافقت کنگره با حمله نظامی به سوریه شد.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها