امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۴:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41474
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۰
تعداد بازدید: 174
حجت‌الاسلام سید رضا اکرمی که به تازگی طی حکمی از سوی رئیس‌جمهور به سمت رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری منصوب شد در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت ...

حجت‌الاسلام سید رضا اکرمی که به تازگی طی حکمی از سوی رئیس‌جمهور به سمت رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری منصوب شد در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به تشریح وظایف این سمت پرداخت.

وی با بیان اینکه کار ریاست شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری ارتقاء هویت ملی، فکری و اعتقادی و ایجاد اتحاد و در توافق بین پرسنل‌های نهادی ریاست جمهوری است،‌ گفت: نهاد ریاست جمهوری می‌توانند نمادی از اخلاق، اعتقاد و وحدت باشد.

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری ادامه داد: اگر این چهار هزار و 500 نیروهای نهاد ریاست جمهوری واقعا سمبل تحرک، تلاش، تکاپو، اخلاق، نظم و محبت باشند به طور طبیعی روی کل کشور نیز تاثیر خواهد گذاشت.

حجت‌الاسلام اکرمی در مورد سمت خود به عنوان مشاور عالی وزیر کشور در امور روحانیت و رئیس شورای فرهنگی وزارت کشور نیز گفت: چون سمت‌های بنده مربوط به بخش فرهنگی است، با هم تضادی ندارد و می‌تواند ایجاد ارتباط و هماهنگی باشد و این یک کار فرهنگی است و کار اجرای عملی نیست که بگوییم سیاست‌گذاری می‌خواهد.

وی تاکید کرد: ما می‌خواهیم در وزارت کشور در هر استانی یک روحانی به عنوان مشاور فرهنگی استاندار باشد که بتواند با روحانیون، ائمه جماعت و هیئت‌های مذهبی ارتباط برقرار کند و این اندیشه از قبل بوده اما برخی استانداران سلیقه‌ای عمل می‌کردند.

مشاور عالی وزیر کشور در امور روحانیت در پاسخ به این پرسش که آیا بنا دارید در این دوره حتما یک روحانی به عنوان مشاور فرهنگی استاندارن منصوب کنید، گفت: بله انشاءالله بنای ما حتما همین است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها