امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۰:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41479
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۰
تعداد بازدید: 64
زهره الهیان نماینده تهران در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به توصیه مقام معظم رهبری به ...

زهره الهیان نماینده تهران در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به توصیه مقام معظم رهبری به دولت روحانی برای خدمت جهادی به مردم، گفت: دولت باید توصیه مقام معظم رهبری مبنی بر خدمت جهادی به مردم را سرلوحه و محور اساسی فعالیت‌های خود قرار دهد. دولتمردان باید با توجه به شرایط اقتصادی کشور با روحیه جهادی و فعالیت خستگی‌ناپذیر به مردم خدمت نمایند.

وی با اشاره به توصیه ایشان در خصوص جلوگیری از فساد در دولت، مبارزه با مفاسد اقتصادی را یکی از اصول روحیه جهادی نام برد و خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری از سالها قبل درباره مبارزه با مفاسد اقتصادی به قوای سه‌گانه علی‌الخصوص قوه مجریه توصیه ها و تأکیداتی داشتند و دولت نیز باید در این راستا از حرکت‌هایی که زمینه‌ساز فساد در مجموعه‌های دولتی است، پرهیز نماید.

الهیان متذکر شد: حرکت دولت باید بر مبنای مقابله با فساد و قطع دست رانت‌خواران باشد.

این کارشناس مسائل سیاسی در پایان با بیان اینکه رویکرد دولت به مفاسد اقتصادی باید پیشگیرانه باشد، اظهار داشت: دولت باید تدابیری را بیاندیشد که مفاسد کلان اقتصادی اجازه‌ای برای ظهور و بروز پیدا نکنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها