امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۴:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41498
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۱
تعداد بازدید: 82
محسن پیرهادی منتخب مردم در چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به ...

محسن پیرهادی منتخب مردم در چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به معرفی محسن هاشمی از سوی اصلاح‌طلبان در شورای شهر به عنوان گزینه شهرداری تهران، گفت: این اتفاق یک فرآیند از پیش تعیین شده و سیاسی بود و حتی پیش از انتخابات شورای شهر نیز این پیش‌بینی می‌شد که اصلاح‌طلبان به دنبال معرفی وی به عنوان شهرداری تهران باشند.

وی ادامه داد: ما به دوستان اصلاح‌طلب و آقای محسن هاشمی هم گفتیم که نامزدی وی برای شهرداری نه به صلاح خودش است و نه خانواده‌اش.

منتخب مردم تهران در چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران متذکر شد: اصلاح‌طلبان در شورای شهر یک فضای سیاسی را دنبال می‌کنند و این فضای سیاسی به ضرر اعضای شورا، شهر تهران و مردم پایتخت است.

پیرهادی به جلسه هماهنگی بین اصلاح‌طلبان و اصولگرایان اشاره کرد و اظهار داشت: ما و دوستان اصلاح‌طلب توافق کرده بودیم که در جلسات مشترک و با بررسی‌ گزینه‌های موجود به فرد نهایی برسیم اما دوستان به توافق فی‌مابین توافق نکرده و ما هم معتقدیم معرفی محسن هاشمی فرآیندی از پیش طراحی شده و مدیریت آن خارج از شورای شهر است.

وی با بیان اینکه اصلاح‌طلبان از همین ابتدا به دنبال جناح‌بندی‌های سیاسی هستند، به رد صلاحیت هاشمی برای انتخابات شورای شهر اشاره کرد و افزود: واکنش نمایندگان مجلس به معرفی محسن هاشمی به عنوان گزینه شهرداری تهران به یک چالش بزرگ میان مجلس و شورای شهر تبدیل شده است و ما قطعا موافق ادامه این روند چالشی نخواهیم بود.

منتخب مردم در چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه امروز مردم تهران به دنبال آرامش هستند و با چالش‌های سیاسی نباید آسایش آنها را برهم زد، خاطرنشان کرد: مسیری که اصلاح‌طلبان از همین ابتدا در شورای شهر آغاز کرده‌اند، مردم تهران را با چالش‌های سیاسی بزرگ روبرو خواهد کرد و مطمئناً این امر مورد تایید اصولگرایان نیست.

پیرهادی با اشاره به کارنامه قالیباف در شهرداری تهران، یادآور شد: تهران، شهرداری با جامعیت مسائل فرهنگی، اجتماعی و عمرانی می‌خواهد. محسن هاشمی در حوزه حمل و نقل کار کرده و به تجارب خوبی نیز دست یافته است، اما در حوزه‌های فرهنگی - اجتماعی و توان مدیریت قابل قیاس با شهرداری فعلی تهران نیست.

وی در پایان عملکرد قالیباف در شهرداری تهران را مثبت ارزیابی کرد و گفت: در حال حاضر قالیباف به دلیل توان مدیریتی و سابقه درخشانش در مدیریت شهرداری تهران به عنوان گزینه نهایی اصولگرایان مطرح است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها