امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۳:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41505
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۱
تعداد بازدید: 154
حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به روحیه کار ...

حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به روحیه کار جهادی در دولت، اظهارداشت: مقام معظم رهبری جهاد اقتصادی را در سال گذشته اعلام کردند و امسال را نیز سال حماسه اقتصادی نامیدند و این یعنی باید تحولات بیشری صورت گیرد.

این نماینده سابق مجلس بر همین اساس جهاد اقتصادی را یک عزم ملی و حرکت هماهنگ دولت و مردم دانست و تصریح‌کرد: در جهاد همه باید مشارکت کنند و اینکه مقام معظم رهبری لفظ جهاد را به کار بردند یعنی با تمام وجود باید وارد صحنه شد و به کار اقتصادی پرداخت.

وی با تأکید بر اینکه باید در کار جهادی میان‌بر زده شود، افزود: اگر فقط با حرکت‌های عادی حرکت شود اتفاق خاصی صورت نمی‌گیرد اما اگر با حرکت جهادی جلو روند طبیعی است که دولت می‌تواند کارهایی انجام دهد و در زمان کوتاهتر بازدهی بیشتر صورت می‌گیرد.

ابراهیمی به تحریم‌ها، توطئه‌ها و محدودیت‌هایی که علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی وجود دارد، اشاره و اضافه‌کرد: مشکل ما وقتی حل می‌شود که یک حرکت فوق‌العاده با سرعت و شتاب و در عین حال با هماهنگی و انسجام شکل گیرد.

عضو جامعه روحانیت مبارز با تأکید بر اینکه باید تولید داخلی را افزایش داد، افزود: با توجه به فشارهایی که بیشتر از سوی آمریکا علیه کشور ما وجود دارد هر کشور دیگری بود تا کنون به هم ریخته بود اما تدبیر مقام معظم رهبری، صبر و مقاومت مردم و همراهی دولتمردان موجب شد شرایط ما از شرایط تحریم‌کنندگان اگر بهتر نباشد بدتر هم نیست.

وی با تأکید بر اینکه کشورهایی که ما را تحریم کرده‌اند در وضعیت بدی قرار دارند اما در مقابل وضعیت ما اضطراری نیست و قدری فشار است که با جهاد اقتصادی رفع می‌شود، گفت:‌ باید با جهاد اقتصادی میان‌بر زد و 200 سال عقب‌ماندگی را جبران کرد.

به گزارش فارس حجت‌الاسلام ابراهیمی در بخش دیگری از سخنان خود به جلسه هفته اخیر جامعه روحانیت مبارز اشاره کرد و اظهارداشت: در این جلسه مقرر شد اعضا از سوی جامعه روحانیت مبارز موضع‌گیری نداشته باشند و مواضع به هر شکلی که آیت‌الله‌مهدوی کنی تشخیص دهند بیان شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها