امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۸:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41521
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رحیم خاکی،در نخستین جلسه دوره جدید شورای اسلامی شهر تهران به اجرای ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رحیم خاکی،در نخستین جلسه دوره جدید شورای اسلامی شهر تهران به اجرای قرائت خواهد پرداخت.
 


«رحیم خاکی»

چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران، سه‌شنبه هفته جاری، 12 شهریور در محل شهرداری تهران برگزار خواهد شد و خاکی، قاری ممتاز و بین‌المللی کشورمان، در آغاز این جلسه به تلاوت قرآن کریم خواهد پرداخت.

رحیم خاکی متولد 1353 در شهرستان مراغه و دارای لیسانس ادبیات فارسی از دانشگاه علامه طباطبائی و فوق لیسانس مدیریت بین‌الملل از دانشگاهی در کشور لهستان است؛ وی هم اکنون عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی است.

خاکی به زبان‌های فارسی، آذری، ترکی استانبولی، عربی و انگلیسی مسلط است و با زبان‌های لهستانی و روسی آشنایی دارد.

وی صاحب نظریه قرآنشهر یا شهر حقیقی قرآن است و سال‌هاست این موضوع را در عرصه ملی و بین‌المللی پیگیری می‌کند. در سال 1383 در اولین همایش نخبگان از طرف رییس جمهور وقت و به انتخاب سازمان اوقاف و امورخیریه مورد تجلیل قرار گرفت. همچنین وی اولین استاد جوان ایرانیست که در مهر ماه سال 1389 از طرف بنیاد ملی نخبگان به عنوان نخبه قرآنی معرفی شده و نشان درجه یک این بنیاد را از دست رییس جمهور دریافت کرد.

 انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها