امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۵:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41527
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۰
تعداد بازدید: 90
حجت‌الاسلام ناصحی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس اظهار داشت: قالیباف در سال‌های اخیر تحولات خوبی را در سطح شهر و در بخش‌های مختلف از جمله ...

حجت‌الاسلام ناصحی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس اظهار داشت: قالیباف در سال‌های اخیر تحولات خوبی را در سطح شهر و در بخش‌های مختلف از جمله اجتماعی، فرهنگی، معماری... به وجود آورده است.

وی تصریح کرد: رویکرد ارائه خدمات فرهنگی و اجتماعی در سطح شهر منجر شده تا شهروندان تهرانی از خدمات برجسته‌تری استفاده کنند و براساس نظرسنجی‌های صورت گرفته از اقدامات شهردار تهران رضایت دارند.

ناصحی افزود: هم‌اکنون تعداد فرهنگسراها و مکان‌های علمی و فرهنگی نسبت به سال‌های گذشته و در دوران مدیریت شهری گذشته تفاوت چشمگیری داشته است بطوریکه هم‌اکنون شهروندان می‌توانند از مکان‌های مختلف فرهنگی، ورزشی و ... در محلات استفاده کنند.

منتخب مردم در شورای چهارم تهران ادامه داد: استفاده از افراد با سابقه و کارآمد در بدنه شهرداری یکی دیگر از اقدامات انجام شده در این دوره، و مدیریت شهری قالیباف بوده است بطوریکه هم‌اکنون از ظرفیت محلات جهت پیشبرد اهداف شهرداری استفاده می‌شود.

ناصحی خاطرنشان کرد: در بین گزینه‌هایی برای شهرداری تهران اعلام می‌شود، بهترین گزینه محمدباقر قالیباف شهردار تهران است چرا که در دوران مدیریت وی اقدامات قابل توجهی در بخش‌های مختلف فرهنگی، ورزشی، اجتماعی، علمی و ... صورت گرفته است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها