امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۳:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4153
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۴۶
تعداد بازدید: 140
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس سردار حمید شرفی معاون عملیات پلیس راه مرزبانی ناجا اعلام کرد: طی هشت مرحله عملیات در چند روز گذشته با حضور شدید ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس سردار حمید شرفی معاون عملیات پلیس راه مرزبانی ناجا اعلام کرد: طی هشت مرحله عملیات در چند روز گذشته با حضور شدید مرزبانان و  اجرای طرح‌های انسداد مرزهای کشور نیروهای مرزبانی موفق شدند، هزار و 143 کیلوگرم مواد مخدر از انوع تریاک، هروئین و حشیش را کشف و در این عملیات 5 تن از اشرار مسلح را به هلاکت رسانند.

سردار شرفی افزود: در این عملیات‌ها طی درگیری مسلحانه بین نیروهای مرزبانی و اشرار 5 نفر از این افراد دستگیر و مقادیر 7 قبضه سلاح از جمله کلاش، گرینف، آرپی‌جی، انواع تجهیزات مخابراتی و فشنگ نیز از اشرار به دست و آمد و توقیف شد.

وی در ادامه گفت: این نوع ناامنی‌ها به خاطر ایجاد ناامنی از سمت مستکبران در خاورمیانه است که با هوشیاری مردم و مرز‌نشینان و اطلاع به موقع آن‌ها به نیروهای مرزبانی و پلیس با این حرکات در نقطه صفر مرزی برخورد خواهد شد.

معاون عملیات فرمانده مرزبانی ناجا در ادامه افزود: از ابتدای سال تاکنون کشفیات سلاح 2.5 برابر نسبت به سال گذشته  افزایش داشته است.

وی در ادامه افزود: با سیاست‌های اجرا شده توسط دولت و ستاد مبارزه با قاچاق کالا از ابتدای سال شاهد کاهش قاچاق سوخت و به همین سبب کشفیات قاچاق سوخت نیز کاهش داشته است.

سردار شرفی در ادامه گفت: در عملیاتی دیگر توسط نیروهای دریابانی فرماندهی مرزبانی ناجا بیش از 100 هزار لیتر سوخت قاچاق از شناورهای خارجی حوزه خلیج فارس در آبهای استان هرمزگان کشف شده که این کشفیات به مراجع قضایی تحویل داده شده است.

سردار شرفی افزود: کشفیات مشروبات الکلی یک و نیم برابر افزایش، کشف گیرنده‌های ماهواره‌ای 3.5 برابر افزایش، دستگیری عابرین غیر مجاز 39 برابر افزایش، دستگیری متجاوزان مرزی 41 درصد افزایش و دستگیری اشرار 6 برابر نسبت به همین مدت در سال گذشته افزایش داشت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها