امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۷:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41557
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 130
اقبال شاکری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه سه‌شنبه هفته جاری نخستین جلسه رسمی شورای چهارم با حضور 31 عضو برگزار خواهد شد اظهار ...

اقبال شاکری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه سه‌شنبه هفته جاری نخستین جلسه رسمی شورای چهارم با حضور 31 عضو برگزار خواهد شد اظهار داشت: با آغاز مراسم تحلیف و معارفه وظیفه سنگینی بر دوش نمایندگان مردم تهران در شورای چهارم گذاشته خواهد شد که امیدواریم بتوانیم در این خصوص توقعات شهروندان را برآورده کنیم.

وی گفت: یکی از مهمترین وظایف شوراها انتخاب شهرداری کارآمد و لایق است و در این خصوص شورای چهارم وظیفه سنگین‌تری را نسبت به دیگر شوراهای کشور برای انتخاب شهردار دارد.

شاکری بیان داشت: باید فردی برای شهرداری تهران برگزیده شود که بهترین خدمات و کارکرد را داشته باشد و شهروندان بتوانند تغییرات را در سطح شهر تهران احساس کنند.

منتخب مردم در شورای چهارم تهران افزود: هم‌اکنون گزینه‌هایی از سوی دو گروه اصلاح طلب و اصولگرای شورای شهر برای شهرداری تهران مطرح می‌شود که امیدواریم با اجماع نظر اعضا بهترین فرد برای تهران و مدیریت شهری انتخاب شود.

وی اضافه کرد: افرادی که هم‌اکنون به عنوان گزینه شهرداری مطرح می‌شوند به طور رسمی اعلام نکرده‌اند و این در حالی است که در نخستین جلسه شورای شهر، اعضا انتخاب شهردار را در دستور کار خود قرار می‌دهند.

شاکری افزود: باید به این نکته توجه داشت افرادی که برای نظام در سال‌های اخیر هزینه تراشیده‌اند گزینه خوبی برای شهرداری و مدیریت شهری نیستند و این در حالی است که حتما اعضای شورای شهر به این موضوع توجه خواهند کرد و فردی را برای تهران و به عنوان شهردار انتخاب خواهند کرد که وی چهره فرا ملی باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها