امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۴:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4156
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۴۶
تعداد بازدید: 105
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، همایش ملی «مادری و زن تراز انقلاب اسلامی»با حضور حجت الاسلام محمدرضا زیبایی نژاد و جمعی از کارشناسان و جامعه شناسان در ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، همایش ملی «مادری و زن تراز انقلاب اسلامی»با حضور حجت الاسلام محمدرضا زیبایی نژاد و جمعی از کارشناسان و جامعه شناسان در تالار ابن خلدون دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد.

ابوالفضل اقبالی دبیر همایش "مادری و زن تراز انقلاب اسلامی"، در تشریح بخشی از برنامه های روز همایش اعلام کرد: از بین تمامی آثار ارسال شده از سراسر کشور،154 مقاله تأیید شده‌اند که چکیده آنها در کتاب «چکیده مقالات» و مشروح آنها در قالب لوح فشرده روز همایش ارائه می‌شود. همچنین حدود 25 مقاله نیز به عنوان مقالات برتر انتخاب شده‌اند که در کتاب «مجموعه مقالات همایش» طی دو ماه آینده به چاپ می‌رسد و روانه بازار می‌شود.

وی افزود: 15 مصاحبه نیز با استادان حوزه و دانشگاه درباره «زن و خانواده» انجام شده که این مصاحبه‌ها نیز منتشر می‌شوند. علاوه بر آن ویژه‌نامه 150 صفحه‌ای به قلم بیشتر نخبگان حوزه زن و خانواده را منتشر می‌کنیم که به شرکت‌کنندگان ارائه شد. 

اقبالی با اشاره به طراحی نرم‌افزار «مادری»، اظهار کرد: این نرم‌افزار چند رسانه‌ای در قالب متن، عکس و فایل کتاب و برنامه‌های سخنرانی به شرکت‌کنندگان ارائه می‌شود. علاوه بر آن سایت «مادری» به آدرس www.madari.ir افتتاح می‌شود که پس از برگزاری همایش به عنوان سایت "سبک زندگی مادران انقلاب اسلامی" ادامه کار می‌دهد که این سایت هم از جنبه خبری و هم جنبه تحلیلی و توصیفی برخوردار است.

دبیر همایش «مادری و زن تراز انقلاب اسلامی» با اشاره به سلسله همایش‌های برگزار شده با موضوعات مرتبط با محورهای همایش، گفت: این همایش‌ها در مکان جبهه فکری انقلاب اسلامی در دانشگاه‌ها برگزار شد و نتیجه راهبردی این نشست‌ها نیز در قالب ویژه‌نامه یا کتاب منتشر می‌شود و در اختیار مجموعه مدیریتی نظام جمهوری اسلامی قرار می‌گیرد.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار