امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۳:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41565
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، پیرو اطلاع رسانی‌های قبلی در خصوص کنفرانس‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، پیرو اطلاع رسانی‌های قبلی در خصوص کنفرانس‌های کامپیوتر، فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال شامل کنفرانس بین‌المللی دانشگاهی CITaDiM و کنفرانس ملی دانش‌آموزی S-CITaDiM  آخرین مهلت دریافت آثار برای این دو کنفرانس را اعلام کرد.

این کنفرانس‌ها شامل چهار بخش اصلی در کنفرانس بین المللی و سه بخش در کنفرانس ملی دانش آموزی است.

بهرام صادقی بی غم، دبیر علمی کنفرانس افزود: تمدید مهلت دریافت مقالات در بخش‌های مختلف این کنفرانس‌ها متفاوت است.

وی اضافه کرد: با توجه به لزوم رعایت استاندارد‌های بین المللی در خصوص ارائه فرصت کافی به داوران برای بررسی دقیق مقالات، امکان تمدید طولانی مدت برای بخش مقالات علمی پژوهشی (یکی از بخش‌های کنفرانس بین المللی) وجود ندارد و مهلت دریافت مقالات در این بخش فقط تا پانزدهم شهریور ماه خواهد بود. اما علاقمندان به ارائه مقاله در سایر بخش‌ها یعنی مقالات علمی ترویجی، ایده‌های نوین، گزارشات فنی تولید و نیز کنفرانس ملی دانش آموزی می‌توانند تا بیست و پنجم شهریور ماه به ارسال آثار خود از طریق سیستم کنفرانس اقدام کنند.

دبیر علمی کنفرانس افزود: در حال حاضر برای تمام مقالات رسیده بررسی ساختار و بررسی تقلب علمی به اتمام رسیده و داوری مقالات علمی پژوهشی در حال پیگیری است.

وی در خصوص موضوعات مرتبط با کنفرانس افزود: علاوه بر موضوعات کامپیوتری که شامل تمام موارد مرتبط با کامپیوتر است، این کنفرانس به مواردی که در دنیای دیجیتال با عنوان محتوا ارایه می شود نیز می‌پردازد. از جمله این موضوعات علمی می‌توان به رسانه‌های دیجیتال، بازی‌های کامپیوتری، مدارس هوشمند، یادگیری و آموزش الکترونیکی، شهروند دیجیتال، شبکه‌های اجتماعی و زندگی مجازی، خانه‌های هوشمند، روانشناسی، مدیریت، حقوق و جرایم رایانه‌ای، علوم تربیتی و آموزشی، فرهنگ، پزشکی و سلامت الکترونیکی، بازی‌های آموزشی و ... اشاره کرد. وی همچنین از علاقمندان خواست تا تمام اطلاعات مندرج در سایت http://citadim.org  را به دقت مطالعه کرده و در صورت مواجهه با مشکل با آدرس ایمیل‌ها یا تلفن تماس دبیرخانه در ارتباط باشند.

هفتمین جشنواره و نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال، از تاریخ 17 تا 26 مهر ماه امسال برگزار می‌شود که بخش «پژوهش – فناوری و ایده»، امسال در قالب کنفرانس بین المللی کامپیوتر، فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال (CITaDiM) و بخش جنبی دانش آموزی( S-CITaDiM ) برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها