امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۳:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41577
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 115
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، متهم 18 ساله مشارکت در تجاوز دسته‌جمعی و قتل یک دختر دانشجو در هند ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، متهم 18 ساله مشارکت در تجاوز دسته‌جمعی و قتل یک دختر دانشجو در هند روز شنبه در دادگاه کودکان و نوجوانان دهلی نو به 3 سال حبس محکوم شد.

«راجش تیواری»، وکیل مدافع متهم گفت که موکلش در تمامی موارد اتهامی در دادگاه مجرم شناخته نشده است.

او متهم است به اینکه دختر دانشجوی 23 ساله‌ای را با چند مرد دیگر مورد ضرب و شتم قرار داده، به او تجاوز کرده و سرانجام به قتل رسانده است. او خود را بی‌گناه خوانده است. حکم دادگاه هنوز قطعیت ندارد.

در همین حال محاکمه 4 متهم دیگر این حادثه که به هنگام ارتکاب جرم بالاتر از سن قانونی بودند در دهلی نو ادامه دارد. حکم آنها نیز در طول چند روز تا چند هفته دیگر روشن خواهد شد. ناظران بر این عقیده هستند که حکم اعدام برای آنها صادر خواهد شد.

متهم ششم این پرونده در حالی در سلول خود پیدا شد که خود را دار زده بود.

به دنبال صدور حکم دادگاه درباره متهم 18 ساله این پرونده، رسانه ها و سیاستمداران هندی خواستار مجازات شدیدتری برای وی شدند.

تجاوز گروهی به این دختر 23 ساله که منجر به کشته شدن وی شد باعث بروز ناآرامی و اعتراضات سراسری در هند در ماه دسامبر سال گذشته شد.

خانواده قربانی نیز نسبت به رای دادگاه اعتراض کرده و تاکید کردند که برای گرفتن حق فرزندشان و مجازات واقعی محکومان خواهند جنگید.

این درحالیست که تعدادی از معترضان نیز با تجمع در مقابل دادگاه خواستار اشد مجازات برای متهمان شدند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها