امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 17
۰۲:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41590
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، توپخانه ارتش سوریه آتش سنگین خود را به روی شماری از مقرهای تجمع افراد مسلح در ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، توپخانه ارتش سوریه آتش سنگین خود را به روی شماری از مقرهای تجمع افراد مسلح در «غوطه شرقی» بویژه در مناطق «جسر العب»، «الشیفونیة» و «زملکا» و «عربین» گشود که به کشته شدن بیش از 110 فرد مسلح انجامید.

این گزارش حاکی است که درگیری شدیدی بین نیروهای ارتش سوریه و گروهک‌های تروریستی مسلح در نزدیکی میدان «الثانویة» در حرستا در ریف دمشق شکل گرفت. دو عنصر مسلح نیز در حملات توپخانه‌ای ارتش سوریه به مراکز افراد مسلح در «دوما» کشته شدند.

مناطق «عدرا البلد» و خیابان اصلی منطقه «عدرا» و همچنین «تل کردی» نیز شاهد درگیری‌های خونینی بین نیروهای ارتش و تروریست‌ها بود که به کشته شدن 15 فرد مسلح منجر شد.

در منطقه «برزه» دمشق ‌نیز نیروهای ارتش تعدادی از گروهک‌های مسلح را تعقیب کردند و تعدادی از مراکز تروریست‌ها در پشت منطقه «الجمیعات» در کوی «القابون» را هدف قرار دادند. بازار «التهریب» در کوی القابون نیز شاهد نبرد بین نیروهای ارتش و افراد مسلح بود.

به گزارش خبرنگار ما، حملات توپخانه‌ای ارتش سوریه در هدف قرار دادن مقرهای تجمع افراد مسلح در منطقه «المعضمیه» در جریان است. در این عملیات تاکنون 19 فرد مسلح کشته شده‌اند.

در «سبینه» نیز درگیری‌های شدیدی بین نیروهای ارتش و افراد مسلح صورت گرفت که به کشته شدن 20 تروریست منجر شد. نیروهای ارتش همچنین گروهک‌های مسلح که در حال فرار به منطقه کوهستانی «الزبدانی» ریف دمشق بودند را تعقیب کردند. در حمله ارتش به شماری از افراد مسلح که سعی در نفوذ به «مزارع شبعا» داشتند، شماری از تروریست‌ها کشته شدند.

از طرفی، یگان‌های ارتش سوریه با مجموعه‌ای از افراد مسلح که در صدد فرار از منطقه «جوبا» به سمت منطقه «جرمانا» در ریف دمشق را داشتند؛ درگیر شدند. گزارشی از شمار تلفات این عمیلیات منتشر نشده است.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار