امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۲:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41604
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 64
به‌گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، صبح امروز جمعی از مربیان پیش‌دبستانی و معلمان شرکتی مقابل مجلس شورای اسلامی ...

به‌گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، صبح امروز جمعی از مربیان پیش‌دبستانی و معلمان شرکتی مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

تجمع‌کنندگان که خود را نماینده همکاران‌شان در سراسر کشور خواندند، خواستار تعیین تکلیف خود و انجام مباحث مربوط به استخدام‌شان شده و از عدم همکاری وزارت آموزش و پرورش در این زمینه گلایه داشتند.

یکی از تجمع‌کنندگان در این رابطه به خبرنگار فارس گفت: 4 سال پیش آقای حاجی‌بابایی (وزیر سابق) به‌دلیلی مربیان پیش‌دبستانی و معلمان شرکتی را از آموزش و پرورش اخراج کرد.

وی افزود: با توجه به اصلاح قانون درباره تعیین تکلیف مربیان پیش‌‌دبستانی و معلمان شرکتی در دو سال گذشته، انتظار داریم نسبت به استخدام‌مان اقدام جدی صورت گیرد.

این معترض به آموزش و پرورش متذکر شد: مدتی پیش با برگزاری یک آزمون صوری بحث مربوط به استخدام ما را مختومه کردند در حالی که اکنون پس از 4 سال بیکاری انتظار داریم به دلیل تجربه و تخصص نسبت به استخدام‌مان اقدام شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها