امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۰:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41617
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 75
محسن هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به جلسات خود با محمد‌باقر قالیباف شهردار فعلی تهران گفت: بعد از انتخابات ریاست‌جمهوری بنده ...

محسن هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به جلسات خود با محمد‌باقر قالیباف شهردار فعلی تهران گفت: بعد از انتخابات ریاست‌جمهوری بنده با شهردار تهران سه جلسه داشته‌ام.

وی ادامه داد: اولین جلسه بعد از شکست محمدباقر قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری بود که بنده به عنوان مشاور وی در امور توسعه پایدار خدمت رسیدم برای خسته‌نباشید و دست مریزاد.

هاشمی اضافه کرد: در جلسه دوم از وی سؤال کردم آیا در شهرداری می‌ماند یا خیر که قالیباف پاسخ قاطعی در این زمینه نداد.

وی یادآور شد: جلسه‌ای نیز چند روز پیش با وی داشتم و آقای قالیباف رسما به من اعلام کرد برای شهرداری، به شورای شهر اعلام آمادگی خواهد کرد.

محسن هاشمی که نامزد اصلاح طلبان برای شهرداری تهران است گفت: جلسات بنده با قالیباف کاملاً‌ دوستانه بوده است.

وی گفت: هنگامی که اعضاء شورا از من خواستند در سمت شهرداری تهران حضور پیدا کنم قبل از آنکه نظر مثبتی به آنها بدهم پیش قالیباف رفتم تا از وی سؤال کنم آیا در شهرداری می‌ماند یا خیر که ایشان پاسخ قطعی نداد ولی در جلسه‌ای که یک هفته پیش برگزار شد قالیباف رسما اعلام کرد در شهرداری می‌ماند که متاسفانه این اعلام حضور قدری دیر بود چرا که برخی از اعضای شورا تآکید بر حضور بنده در شهرداری داشتند.

به گفته هاشمی در این جلسه دیگر بحث خاصی نشد و پیرامون مسائل کلی مانند شرایط نامزدها موضوعاتی مطرح شد و تشکیک در قانون حضور مجدد شهردار در سومین دوره متوالی.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها