امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۵:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41636
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 64
شهرام اقبال‌زاده نویسنده و مترجم در گفت‌و‌گو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره روند درمان بیماری خود که ...

شهرام اقبال‌زاده نویسنده و مترجم در گفت‌و‌گو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره روند درمان بیماری خود که به تشخیص پزشکان سرطان روده است، اظهار داشت: حدود دو هفته‌ای است که شیمی‌ درمانی آغاز شده و برای انجام شیمی‌ درمانی به بیمارستان امام خمینی مراجعه می‌کنم.

وی در ادامه زمان شیمی ‌درمانی را حداقل شش ماه عنوان و افزود: پس از جراحی عفونت برطرف شد، اما تشخیص پزشکان این است که روده مجدد عفونت کرده است.

اقبال‌زاده با تاکید بر اینکه شیمی‌ درمانی بدن را ضعیف می‌کند و قادر به حضور در جمع و یا انجام فعالیت نیستم، گفت: پزشکان تجویز کرده‌اند که به دلیل شیمی‌درمانی در مجامع عمومی حاضر نشوم چون شیمی درمانی سیستم بدن را ضعیف و حساس می‌کند بر این اساس فعلا کار نگارشی انجام نمی‌دهم.

شهرام اقبال‌زاده که از روز شنبه 22 تیرماه پس از عمل جراحی برای انسداد روده بزرگ در بیمارستان مهر تهران بستری در حال حاضر دوران نقاهت را در کنار شیمی درمانی انجام می‌دهد.

شهرام اقبال‌زاه ترجمه آثار کودکان و نوجوانان را برعهده داشت، مدتی نیز به عنوان دبیر انجمن نویسندگان کودک و نوجوان فعالیت می‌کرد. وی همچنین دبیر بخش داستان کودک و نوجوان نشر قطره در سال‌های اخیر بوده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها