امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۰:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41644
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 127
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، معاون فرهنگی، مطبوعاتی و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، معاون فرهنگی، مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی این اداره کل ضمن تاکید بر عدم تمدید مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره رسانه‌های مجازی امام رضا(ع) گفت: آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره رسانه های مجازی امام رضا(ع) امروز دهم شهریور ماه است و به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

محمد صادق افراسیابی افزود: برنامه‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در جشنواره رسانه‌های مجازی امام رضا(ع) با هدف تشویق و حمایت از تولیدکنندگان محتوا در فضای سایبر از 26 شهریور ماه مصادف با سالروز ولادت امام رضا(ع) آغاز و تا 19 آذرماه مصادف با سالروز ولادت امام کاظم(ع) ادامه خواهد داشت.

وی افزود: کلیه مراحل ارزیابی، انتخاب و داوری زیر نظر هیأتی هفت نفره متشکل از اعضای هیات علمی دانشگاه های معتبر کشور، یکی از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و رئیس پژوهشگاه مطالعات فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انجام و در بخش‌های تیتر و لید، گزارش خبری، گفت‌وگوی خبری، عکس خبری، فیلم خبری و سرمقاله از برگزیدگان جشنواره تقدیر خواهد شد.

بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان برای ثبت نام و شرکت در جشنواره رسانه‌های مجازی امام رضا(ع) می‌توانند به نشانی http://t-samen.farhang.gov.ir/fa/home مراجعه کنند.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها