امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۰۹:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41654
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد درمجلس شورای اسلامی به عنوان طراح ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد درمجلس شورای اسلامی به عنوان طراح طرح تعیین تکلیف تامین اجتماعی افرادی که 10 سال یا کمتر حق بیمه پرداخت کردند در صحن علنی مجلس، گفت: امروز افرادی حق بیمه پرداخت می‌کنند اما به دلیل آنکه کمتر از 10 سال است مشمول بازنشستگی نمی‌شوند.

وی اضافه کرد: در بودجه امسال بحث مربوط به این افراد آمده بود اما از سوی شورای نگهبان رد شد و همین باعث شد این افراد حقوقی دریافت نکنن.

وی با اشاره به طرح مذکور گفت: در این طرح پیش‌بینی شده افرادی که کمتر از 10 سال حق بیمه پرداخت می‌کنند، مشمول 10 روز حقوق درماه می‌شوند.

در همین راستا جعفر قادری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در موافقت با طرح مذکور گفت: این طرح چند باری در قانون بودجه مصوب شده است و هیچ بار مالی به دولت تحمیل نمی‌کند.

وی دریافت حقوق از سوی کسانی که 10 سال یا کمتر  حق بیمه پرداخت کرده اند را ضروری دانست و گفت: اینکه ما بخواهیم به افرادی چون کمتر از 10 سال حق بیمه پرداخت کرده اندحقوق ندهیم، با عدالت اجتماعی ناسازگار است.

این نماینده مردم در خانه ملت از نمایندگان خواست با رای دادن به این طرح اقدام ارزشمندی را در جهت تحقق عدالت اجتماعی انجام دهند.

وی در همین زمینه تاکید کرد: این طرح مربوط به اقشار کم درآمد است به همین دلیل از دوستان تقاضا می‌کنم به این طرح دهند تا شاهد تحقق عدالت اجتماعی باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار