امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۹:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41675
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 100
به گزارش فارس، رسانه های خبری از جمله «صدای روسیه» از ملحق شدن کشتی های نیروی دریایی آمریکا به ناوشکن های مستقر در دریای مدیترانه برای حمله احتمالی ...

به گزارش فارس، رسانه های خبری از جمله «صدای روسیه» از ملحق شدن کشتی های نیروی دریایی آمریکا به ناوشکن های مستقر در دریای مدیترانه برای حمله احتمالی به سوریه خبر می دهند.

بر اساس این خبر، کشتی تهاجمی آبی - خاکی «یو اس اس سن آنتونیو» که حامل حدود 300 تنفگدار نیروی دریایی است، به 5 ناوشکن نیروی دریایی آمریکا در شرق مدیترانه ملحق شده اند؛ هدف از این استقرار، حمله احتمالی آمریکا به سوریه گزارش شده است.

صدای روسیه به نقل از مقامات دفاعی آمریکا نوشته است که ماموریت خاصی برای سن آنتونیو تعیین نشده است اما این کشتی جنگی برای تامین قابلیت های لازم در حین حمله به سوریه، در منطقه باقی خواهد ماند.

صدای روسیه گزارش داده است که انتظار می رود که 5 ناوشکن نیروی دریایی آمریکا در هرگونه حمله به سوریه شرکت داشته باشند؛ این ناوشکن ها قابلیت حمل بیش از 90 موشک کروز را دارند.

تفنگداران نیروی دریایی آمریکا بخشی از بیست و ششمین یگان اعزامی تفنگدارانی هستند که شامل تیم های جنگی، هوانوردی، تدارکات و فرماندهی می شوند.

بر اساس این خبر، «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا در حال بررسی اقدام نظامی محدود به سوریه با ادعای واکنش به استفاده دولت دمشق از تسلیحات شیمیایی در جنگ داخلی این کشور است؛ اوباما هنوز فرمان حمله را صادر نکرده است اما انتظار می رود که این حمله طی روزهای آتی عملی شود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها