امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۹:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4168
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۴۶
تعداد بازدید: 172
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، حمیدرضا حاجی‌بابایی وزیر آموزش و پرورش در همایش تبیین سیاست‌های سلامت و شادابی سند تحول آموزش و پرورش با عنوان ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، حمیدرضا حاجی‌بابایی وزیر آموزش و پرورش در همایش تبیین سیاست‌های سلامت و شادابی سند تحول آموزش و پرورش با عنوان «پهلوانان حماسه‌ساز» که عصر امروز در دانشگاه فرهنگیان شهید بهشتی مشهد برگزار شد، تحول بنیادین در ورزش را نشاط، شادابی و سلامت در دانش آموزان عنوان کرد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر 30 هزار مربی ورزش در کشور داریم، افزود: تا رسیدن به حد مطلوب به 60 هزار معلم ورزش نیاز داریم.

حاجی بابایی تصریح کرد: یک نهضت ملی در کشور با عنوان اتوبان ورزش و بارش باران در ورزش مدارس راه انداخته‌ایم؛ ادعا نداریم که در این اتوبان همه امکانات و تجهیزات ورزشی به شکل کامل فراهم شده است بلکه در آغاز تحول قرار گرفته‌ایم.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه اول ابتدایی‌ها در نخستین روز مهر ماه 92 با لباس ورزشی به مدرسه می‌روند، به وضعیت معلمان ورزش استان خراسان رضوی اشاره کرد و گفت: 3200 معلم ورزش در استان خراسان رضوی مشغول خدمت هستند که 950 نفر از آنها جدید الاستخدام هستند.

وی با بیان اینکه برای نخستین بار در کشور در بودجه آموزش و پرورش، ردیف بودجه ورزش تعریف شده است، ادامه داد: حرف اول و آخرم با معلمان ورزش، تحول بنیادین در ورزش است.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها