امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۱۷:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41703
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هادی قوامی نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی در جلسه صبح امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هادی قوامی نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی در جلسه صبح امروز پارلمان در تذکری آیین‌نامه‌ای اظهار داشت: حماسه سیاسی در انتخابات 24 خرداد با حضور گسترده ملت پای صندوق‌های رای اتفاق افتاد و حالا وقت شکل‌گیری حماسه اقتصادی است.

وی با بیان اینکه یکی از نیازهای شکل‌گیری حماسه اقتصادی توجه به صنایع داخلی است، گفت: وزارتخانه‌ها موظفند در تهیه نیازهای داخلی‌شان به صنایع داخلی توجه کنند، چه توضیحی وجود داردکه وزارت نفت در شرایط فعلی کشور، خرید برخی لوله‌ها را از کشور چین انجام می‌دهد؟ اگر این شرکت‌ها با مشکلاتی مواجه شوند، در این صورت کارگرانشان بیکار می‌شوند، این موضوع یک ضرورت است که باید وزارتخانه‌ها به آن توجه و پیگیری کنند.

قوامی در بخش دیگری از سخنانش به مشکل اختصاص بودجه‌های عمرانی با وجود گذشت 6 ماه از سال جاری اشاره و تصریح کرد: با وجود آنکه 6 ماه از سال جاری سپری شده اما اکثر پروژه‌های عمرانی به علت عدم تخصیص اعتباراتشان، به حالت نیمه تعطیل درآمده‌اند که اگر راین روند ادامه یابد، پایان سال با مشکلات جدی مواجه می‌شویم.

قوامی تأکید کرد: به نظر می‌رسد باید مطالبات شرکت‌های پیمانکاری پرداخت شود تا در تولید و اشتغال در کشور رونقی بوجود آید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها