امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۰:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41713
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ احمدرضا رستمی رئیس پلیس فتا مازندران افزود: در پی مراجعه فردی به پلیس فتا مازندران مبنی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ احمدرضا رستمی رئیس پلیس فتا مازندران افزود: در پی مراجعه فردی به پلیس فتا مازندران مبنی بر اغفال و اخاذی از دختر جوانش، موضوع در دستور کار کارشناسان و ماموران این پلیس قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران با انجام تحقیقات از شاکی دریافتند، در پی آشنایی دختر شاکی با مردی ناشناس و در ادامه ارتباطات پنهانی تلفنی و پیامکی دختر جوان با این مرد شیطان صفت، متهم با سوء استفاده از اطلاعات شخصی این دختر و با تهدید و ارعاب طی چند مرحله اقدام به اخاذی 40 میلیون تومانی از او کرد.

رئیس پلیس فتای مازندران اظهار داشت: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی و استفاده از شگردهای پلیسی موفق شدند، فرد متهم به اغفال و اخاذی را به همراه همدستش که اهل یکی از استان‌های مرکزی کشور بودند، شناسایی کنند.

رستمی در ادامه از دستگیری متهم با هماهنگی مرجع قضائی خبر داد و افزود: متهمان پس از دستگیری در تحقیقات اولیه، ابتدا منکر ادعای شاکی شده، اما با توجه به دلایل و مدارک موجود هر دو متهم لب به اعتراف گشوده و به بزه انتسابی اعتراف کردند.

سرهنگ رستمی به پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا گفت: با تشکیل پرونده متهمان به مرجع قضائی معرفی و با قرار 100 میلیون تومان روانه زندان شدند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها