امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۵:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41715
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حمید قبادی گفت: با توجه به محدودیت استفاده از ظرفیت‌های علمی و دانشگاهی، بنیاد ملی مد و لباس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حمید قبادی گفت: با توجه به محدودیت استفاده از ظرفیت‌های علمی و دانشگاهی، بنیاد ملی مد و لباس و کارگروه ساماندهی مد و لباس با همکاری هم و به منظور تعامل مستمر و پایدار با حوزه‌های مختلف دانشگاهی، به ویژه ترسیم اهداف علمی اقدام به راه‌اندازی شورایی به نام شورای راهبردی علمی و دانشگاهی حوزه مد و لباس کرده‌اند.

وی ادامه داد: به همین منظور طی نامه‌ای موضوع به بیش از هفتاد مرکز علمی و دانشگاهی منعکس و از آن‌ها درخواست شد نمایندگان خود را برای حضور در شورا معرفی کنند. دانشگاه‌ها نیز با استقبال گسترده نمایندگان خود را به صورت کتبی به کارگروه معرفی کردند و بر این اساس اولین جلسه هماهنگی آن با حضور فعال نمایندگان دانشگاه‌ها برگزار شد.

وی تصریح کرد: در این جلسه رؤسا و معاونین دانشگاه‌ها و مدیران گروه‌های مرتبط با حوزه مد و لباس و همچنین اساتید برجسته در این حوزه حاضر بودند.

قبادی تصریح کرد: در این جلسه مباحث مختلف و گوناگونی از جمله ضرورت مشارکت و بهره‌گیری از ظرفیت‌های علمی، تعامل پایدار با دانشگاه‌ها و همچنین اطلاع یابی و اطلاع رسانی از فعالیت‌های حوزه مد و لباس مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت. همچنین در این جلسه 15 نفر از دانشگاهیان مسائل، مشکلات و موضوعات پیشنهادی خود را با این شورا مطرح کردند.

مشاور معاون هنری وزیر ارشاد گفت: در خاتمه این برنامه‌ریزی‌ها مقرر شد این جلسات به صورت منظم و ماهیانه با تدوین دستور جلسات به فعالیت خود ادامه دهند و به بررسی امور مربوط بپردازند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار