امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۹:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41717
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 115
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دوره توانمندسازی سمن‌های حوزه اشتغال و کارآفرینی به همت اداره کل مشارکت‌های اجتماعی جوانان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دوره توانمندسازی سمن‌های حوزه اشتغال و کارآفرینی به همت اداره کل مشارکت‌های اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان، همکاری و مشارکت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سمن‌های این حوزه در راستای سیاست‌های هم‌افزایی و توانمندسازی سمن‌های جوانان و توسعه مشارکت آنان در عرصه‌های اجتماعی، برگزار می‌شود.

از جمله کارگاه‌های تخصصی پیش بینی شده در این دوره می‌توان به کارگاه تخصصی تعاریف و مفاهیم کسب و کار و کارآفرینی در ایران، آشنایی با بنگاه‌های اقتصادی زود بازده، بازاریابی و مشتری مداری، راه‌های تأمین منابع مالی، خلاقیت در کار و کارگاه تخصصی تهیه و تدوین طرح کسب و کار اشاره کرد.

دوره‌های توانمند سازی تخصصی سمن‌های جوانان با اهداف آموزش، ارتقای مهارت و ظرفیت سازی، فراهم آوردن بستری مناسب جهت هم فکری و هم اندیشی سمن های جوانان و زمینه سازی جهت ارتباطات مستمر و پایدار با هر یک از دبیران جهت ارتقای سطح آگاهی سمن‌های جوانان، طی 6 دوره و در حوزه‌های مختلف در سطح کشور برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها