امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۴:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41735
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۱
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی درمخالفت با دو فوریت ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی درمخالفت با دو فوریت طرح تعیین تکلیف تامین اجتماعی افرادی که 10 سال یا کمتر حق بیمه پرداخت کرده‌اند، گفت: این طرح بار مالی به دولت تحمیل می‌کند.

وی اضافه کرد: پیش از این شورای نگهبان به دلیل تحمیل بار مالی این مبحث را را رد کرده بود در نتیجه اگر بخواهیم دوباره آن را مطرح کنیم ممکن است از سوی شورای نگهبان رد شود.

کاتب در همین زمینه گفت: وقتی قانونی هم با قانون اساسی و هم برنامه پنجم توسعه مغایر است چرا باید آن را تصویب کنیم که شورای نگهبان باز هم از آن ایراد بگیرد.

این نماینده مردم در خانه ملت خواستار رای مخالف نمایندگان به فوریت این طرح شد و گفت: این طرح چه فوریتی دارد که اکنون بخواهیم به فوریت آن رای دهیم.

به گزارش فارس، طرح تعیین تکلیف تامین اجتماعی اشخاصی که 10 سال یا کمتر حق بیمه پرداخت کردند شامل افرادی می‌شود که به سن 60 سال برای مردان و 55 سال برای زنان رسیده‌اند یا به هر دلیل به تشخیص کمیسیون‌های موضوع ماده 91 قانون تامین اجتماعی و اصلاحات بعدی آن در سنین کمتر از موارد فوق از کار افتاده باشند ولی از حقوق مثتمری برخودار نمی‌شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار