امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۷:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41740
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۱
تعداد بازدید: 39
نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص بحث‌های ...

نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص بحث‌های مطرح شده درباره تغییر شهردار تهران گفت: با توجه به تجربه، کارآمدی و توانمندی آقای قالیباف به نظر می‌رسد وی بهترین گزینه برای ادامه فعالیت در شهرداری تهران است.

وی با بیان اینکه سران دولت رضایت مطلوبی از عملکرد محمد‌باقر قالیباف در شهرداری تهران دارند تصریح کرد: برخی زیرمجموعه‌های پایینی دولت به دلایل سیاسی و مسائل دیگر با حضور مجدد قالیباف در شهرداری تهران مخالفند.

این نماینده مردم در خانه ملت با بیان اینکه محمد‌باقر قالیباف رای بالایی بین اعضای شورای شهر تهران دارد اظهار داشت: محسن هاشمی در مترو از نیروهای قالیباف بود اما به دلایل سیاسی‌کاری از سوی قالیباف کنار گذاشته شد.

قاضی‌پور با تاکید بر اینکه محمد‌باقر قالیباف در شهرداری تهران سیاسی‌کاری نکرد، سیاسی‌کاری را یک آفت برای شهردار دانست.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ابراز امیدواری کرد که شورای شهر تهران بهترین گزینه را برای حضور در شهرداری تهران به عنوان پایتخت ایران اسلامی انتخاب کند و در همین زمینه خواستار انتخاب مجدد محمد‌باقر قالیباف به عنوان شهردار تهران شد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار