امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۰۱:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41741
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۱
تعداد بازدید: 119
ابوالفضل قناعتی منتخب مردم در چهارمین دوره شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در واکنش به ...

ابوالفضل قناعتی منتخب مردم در چهارمین دوره شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در واکنش به معرفی محسن هاشمی به عنوان گزینه نهایی اصلاح‌طلبان برای شهرداری تهران گفت: ما با دوستان اصلاح‌طلب جلسه‌ای داشتیم که در آن مقرر شد پس از مشخص نمودن شاخص‌ها و معیار‌ها و طبق یک فرآیند هماهنگ به چند فرد پیشنهادی برسیم و در نهایت از این افراد برای مدیریت شهر تهران برنامه بخواهیم.

وی به عدم پایبندی اصلاح‌طلبان به مصوبات این جلسه اشاره کرد و افزود: حال اگر دوستان اصلاح‌طلب در جلسات خصوصی فردی را انتخاب کرده‌اند یعنی به جلسه مشترک 31 نفره پایبند نبودند. اما مطمئنا اگر فردی بخواهد با نگاه سیاسی به شهرداری تهران بیاید، شهر با چالش روبرو خواهد شد و خاطره تلخ دور اول شورای شهر تهران که نهایتا منجر به انحلال آن نیز شد، تکرار می‌شود.

منتخب مردم در چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه برخی نمایندگان مجلس به معرفی محسن هاشمی از سوی اصلاح‌طلبان به عنوان گزینه نهایی شهرداری تهران، به دلیل رد صلاحیت در انتخابات شورای شهر از سوی مجلس اعتراض کرده اند؛ خاطرنشان کرد: ما نیاز به تعامل با مجلس داریم و مشکلات تهران بدون همدلی و همکاری با نمایندگان مجلس حل نخواهد شد. ما به دنبال فردی هستیم که نظر مجلس را هم تامین کند زیرا در برنامه‌های آتی در تصمیم‌گیری‌ها اثر‌گذار است.

وی در پایان از سابقه، علم و تجربه به عنوان شاخص‌های اصلی برای بررسی کارنامه افراد پیشنهادی اشاره کرد و یادآور شد: کارنامه افراد در حوزه‌های عمرانی، جهادی، فرهنگی و اجتماعی بسیار مهم است و اعضای شورای شهر تجربه و سابقه اجرایی افراد را در انتخاب شهردار تهران لحاظ خواهند کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها