امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۲۱:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41743
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 109
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از وزارت بهداشت، متن کامل این بخشنامه به شرح زیر است: رئیس / سرپرست محترم دانشگاه / ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از وزارت بهداشت، متن کامل این بخشنامه به شرح زیر است:

رئیس / سرپرست محترم دانشگاه / دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی...
سلام علیکم
به اطلاع می‌رساند براساس بند «ب» ماده 36 قانون برنامه پنجم توسعه و با در نظر گرفتن ماده 62 همان قانون مبنی بر حذف مجوزهای غیر ضروری و نیز بند «ن» ماده 3 قانون سازمان نظام پزشکی و با توجه به بازبینی همه قوانین و دستورالعمل‌های موجود درخصوص صدور پروانه‌ها و تائیدیه دفتر امور حقوقی در این خصوص برنامه «صدور پروانه دائم و موقت» برای آن دسته از فارغ‌التحصیلان گروه پزشکی که تاکنون این پروانه‌ها را دریافت می‌کرده‌اند ملغی شده و پروانه دائم و موقت صادر نخواهد شد.

لذا از این پس لازمه صدور پروانه مطب، مجوز دفتر کار و اشتغال، ارائه پروانه دائم و یا موقت نیست بلکه ارائه مدارک حسب مورد شامل: دانشنامه یا گواهینامه پایان تحصیلات، تسویه حساب صندوق رفاه دانشجویان، پایان طرح یا معافیت از آن و اعلام وضعیت خدمات سربازی کافی خواهد بود. لازم به ذکر است ایجاد سامانه الکترونیکی برای ورود اطلاعات همه فارغ‌التحصیلان گروه پزشکی دردست اقدام است.

بدیهی است از این پس، مدارک مورد تائید وزارت متبوع و دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی برای فعالیت فارغ‌التحصیلان گروه پزشکی به صورت مستقل یا در موسسات پزشکی و اعطای هرگونه تسهیلات به این گروه، پروانه مطب یا مجوز دفتر کار، اشتغال یا مدارک اعلام شده فوق‌الذکر خواهد بود. مقتضی است دستور فرمایید از زمان ابلاغ این بخشنامه، از ارسال مدارک مرتبط در این زمینه به معاونت درمان وزارت متبوع اکیداً خودداری شود.

                                                                                                 دکتر سیدحسن هاشمی
   
                                                                                        وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها