امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۰:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41744
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 205
به گزارش خبرنگار قضایی فارس نخستین جلسه هیئت معاونین سازمان بازرسی کل کشور امروز و با حضور قاضی ناصر سراج رئیس جدید سازمان بازرسی کل کشور برگزار ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس نخستین جلسه هیئت معاونین سازمان بازرسی کل کشور امروز و با حضور قاضی ناصر سراج رئیس جدید سازمان بازرسی کل کشور برگزار شد.

سراج با بیان حدیثی از امام صادق(ع) درباره مشورت گفت: روش مدیریتی‌ام مشورت است و سعی می‌کنم کارها را با یاری طلبیدن و تعاون پیش ببرم. در طول سال های خدمت هیچ‌گاه مدیریت تحکم نداشتم و این روش را نمی‌پسندم. معتقدم مدیران باید کارها را با رغبت انجام بدهند. بنابراین بنا ندارم بی‌جهت کسی را عوض یا تغییری در مجموعه مدیریتی سازمان ایجاد کنم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور تصریح کرد: مطمئن باشید که نه اتوبوس و نه مینی‌بوسی می‌آورم و نه حتی دوچرخه‌ای. بنده سعی می‌کنم با مجموعه مدیران قبلی کار را پیش ببرم مگر اینکه مشکلی پیش بیاید. می‌خواهیم کار کنیم و منت هم سر کسی نمی‌گذاریم. تلاش همه ما تحقق اهداف نظام است.

وی خاطرنشان کرد: سازمان بازرسی دارای نیروهای متخصص، متعهد و مؤمن و انقلابی است و این باعث شد که توقع بنده از مدیران بالا برود.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در خصوص تعامل این سازمان با دیگر دستگاه‌ها از جمله مجلس گفت: سازمان بازرسی کل کشور قطعاً با مجلس ارتباط و تعامل خواهد داشت. با نمایندگان مجلس می‌توانیم در خصوص فراهم آوردن بستر پیشگیری از فساد در دستگاه‌ها تعامل داشته باشیم.

سراج در خصوص مشکلات سازمان بازرسی گفت: به‌زودی نشستی با رئیس‌جمهور و معاونین دولت خواهم داشت و مشکلات را منعکس خواهم کرد.

وی خاطرنشان کرد: قطعاً بازرسی‌های سازمان بازرسی برای دولت مشکلی ایجاد نخواهد کرد و قصد این کار را نیز نداریم. ما در چهارچوب قانون کار خواهیم کرد و به‌هیچ‌وجه اجازه نمی‌دهیم رسیدگی به فساد وارد جریانات سیاسی شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها