امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۲۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41745
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، هامایون هاشمی در مراسم افتتاحیه هشتمین جشنواره فرهنگی ورزشی فرزندان بهزیستی که در بابلسر برگزار شد، اظهار داشت: سازمان ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، هامایون هاشمی در مراسم افتتاحیه هشتمین جشنواره فرهنگی ورزشی فرزندان بهزیستی که در بابلسر برگزار شد، اظهار داشت: سازمان بهزیستی کشور در دو سال گذشته توجه ویژه‌ای را به توسعه اماکن ورزشی و توسعه خوابگاه‌ها در سطح کشور داشته است و در این زمینه اقدامات خوبی صورت گرفته است.
 
هاشمی خطاب به فرزندان تحت پوشش بهزیستی در این مراسم گفت: شما عزیزان سفیران سازمان بهزیستی هستید و می‌بایست مطالبی که در این جشنواره گفته می‌شود را به دوستان خود در استانها منتقل کنید ضمن اینکه فرزندان تحت پوشش بهزیستی باید در حوزه‌های مختلف از جمله تحصیل و ورزشی رتبه‌های قابل قبولی را در سطح کشور داشته باشند.
 
رئیس سازمان بهزیستی کشور اضافه کرد: امسال یک درصد منابع سازمان بهزیستی در بخش بودجه جاری و درمانی در بخش ورزش هزینه می‌شود که این می‌تواند به توانمندسازی جامعه هدف کمک کند.
 
هاشمی افزود: در دو سال گذشته تحولات خوبی در حوزه نرم‌افزاری و سخت‌افزاری در سازمان بهزیستی انجام شده است و سازمان بهزیستی با حمایت ورزشکاران کشور تحولات خوبی را در حوزه ورزش سازمان ایجاد کرده است.
 
رئیس سازمان بهزیستی کشور ادامه داد: هم اکنون ورزشکاران نام‌ آشنایی چون قلعه‌نویی، کریم باقری، مهدوی‌کیا، حسین شمس همکاری خوبی را با سازمان بهزیستی دارند و این افراد به عنوان سفیر طلایی سازمان بهزیستی هستند.
 
وی افزود: با هماهنگی‌های صورت گرفته قرار است وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم افتتاحیه جشنواره فرهنگی هنری ویژه پسران شرکت کند که حضور وی می‌تواند باعث دلگرمی فرزندان تحت پوشش بهزیستی باشد.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها