امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۶:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41746
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، هشتمین جشنواره فرهنگی ورزشی فرزندان بهزیستی با حضور همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور، محمد نفریه معاون امور ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، هشتمین جشنواره فرهنگی ورزشی فرزندان بهزیستی با حضور همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور، محمد نفریه معاون امور اجتماعی بهزیستی و جمعی از مدیران و معاونین ستادی و استانی در بابلسر برگزار شد.

محمد نفریه معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور در مراسم افتتاح بازی‌های دختران اظهار داشت: ورزش یکی از راه‌های توانمندسازی جامعه هدف بهزیستی است که در این زمینه توجه ویژه‌ای از سوی رئیس سازمان بهزیستی شده است.

وی تصریح کرد: در مقطع پسران و دختران در دو هفته متوالی جشنواره فرهنگی ورزشی در بابلسر برگزار می‌شود که در نهایت به تیم‌های قهرمان جایز نفیسی اهدا خواهد شد.

نفریه بیان داشت: امسال برای نخستین بار بهزیستی ستاد کشور برگزاری همایش را به عهده گرفته است به طوری که سالهای گذشته این جشنواره به عهده استان‌ها بوده است ضمن اینکه سازمان بهزیستی جهت هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن جشنواره از تمامی امکانات و ظرفیت‌های خود استفاده می‌کند.

نفریه افزود: رویکرد سازمان بهزیستی رویکرد توانمندسازی به فرزندان بهزیستی است که در این زمینه امسال برای نخستین بار باشگاه ستارگان بهزیستی در تهران فعالیت خود را رسما آغاز کرد  بنا داریم در آینده نزدیک در تمامی استان‌ها باشگاه‌های ورزشی را راه‌اندازی کنیم.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور در پایان خاطر نشان کرد: هشتمین جشنواره فرهنگی ورزشی فرزندان بهزیستی با حضور 400 دختر و 600 پسر در 2 مقطع (10 تا 13 شهریور ویژه دختران) (13 تا 21 شهریور ویژه پسران)‌ در 7 رشته فوتسال، والیبال، شنا، دو و میدانی، شطرنج، آمادگی جسمانی و پینگ‌پنگ برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها