امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۰۷:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41767
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 52
مسعود میرکاظمی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره آخرین وضعیت ...

مسعود میرکاظمی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره آخرین وضعیت پرونده «بابک زنجانی» اظهار داشت: کمیسیون انرژی ارتباط‌ خوبی درباره این پرونده با رستم قاسمی وزیر وقت داشت.

وی افزود: در آن زمان اطلاعات مربوط به این پرونده در حال بررسی بود و افرادی از وزارت نفت با نمایندگان جلساتی داشتند تا این پرونده پیش رود.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: هدف کمیسیون از پیگیری این پرونده این بود که پول بیت‌المال به جیب ملت برگردد و افرادی نتوانند سوء‌استفاده‌های مالی انجام دهند.

میرکاظمی خاطر نشان کرد: در جریان رسیدگی به این پرونده، افرادی حضور داشتند که در همان داستان شبه سوآپ فعال بودند که باید تلاش کنیم چنین افرادی در حوزه‌های نفتی کمتر فعالیت کنند.

وی از لزوم فعالیت افراد سالم و متخصص در حوزه نفت سخن گفت و ادامه داد: افرادی باید در حوزه نفت به‌کار گرفته شوند که به منافع ملی می‌اندیشند و دلشان برای کشور، مردم و انقلاب می‌سوزد.

میرکاظمی بر همین اساس ابراز امیدواری کرد که پیگیری این پرونده بین مجلس و دولت به‌صورت دقیق و مطلوب ادامه پیدا کند تا کمیسیون انرژی مباحث خود را در این زمینه تکمیل کند.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس با تأکید بر پیگیری جدی پرونده نفتی زنجانی از سوی کمیسیون متبوعش اظهار اشت: تمام تلاش خود را به‌کار خواهیم گرفت تا آخرین سِنتِ مربوط به این پرونده به کشور بازگردد.

میرکاظمی توضیح داد: گزارش رسمی در این زمینه وجود ندارد اما در گزارش های غیر رسمی اعلام می‌شود مباحث مربوط به دریافت پول انجام شده که البته باید اسناد مربوط به آن به کمیسیون ارائه شود.

وی با اشاره به جلسه روز سه‌شنبه این هفته کمیسیون انرژی مجلس با بیژن زنگنه وزیر نفت، اظهار داشت: فعالان حوزه نفت در جریان پرونده‌اند و احتمال دارد در جلسه روز سه‌شنبه نیز این موضوع طرح و بررسی شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها