امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۱:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41776
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۳
تعداد بازدید: 66
به گزارش فارس، منابع دیپلماتیک عربی به روزنامه القبس کویت گفتند: نشست وزرای خارجه کشورهای عربی که قرار است امروز در قاهره برگزار شود بیانیه‌ای را ...

به گزارش فارس، منابع دیپلماتیک عربی به روزنامه القبس کویت گفتند: نشست وزرای خارجه کشورهای عربی که قرار است امروز در قاهره برگزار شود بیانیه‌ای را صادر خواهد کرد که در آن حمایت آشکار کشورهای عربی از هر گونه اقدام نظامی علیه نظام بشار اسد اعلام می‌شود.

این منابع گفتند: عملیات نظامی علیه سوریه نابودی همه سامانه‌ها و پایگاه‌های دفاعی نظام سوریه را هدف گرفته است تا ارتش آزاد بتواند زمام عملیات نظامی را به دست گیرد.

این منابع گفتند: هزاران تن از جنگجویان ارتش آزاد توسط تفنگداران نیروی دریایی آمریکایی (نیروهای ارتش مارینز آمریکا) آموزش دیده‌اند و پس از حمله به سوریه نقش نظامی اساسی در این کشور ایفا می‌کنند.

منابع دیپلماتیک عربی به القبس گفتند: پایگاه‌هایی که هدف حملات هوایی در سوریه قرار خواهند گرفت شامل پایگاه‌های نیروهای موشکی وابسته به نظام سوریه و بخصوص موشک‌هایی است که قادر به حمل سلاح کشتار جمعی است.

به گفته منابع مذکور پایگاه‌های نیروی هوایی سوریه، انبارهای سلاح و فردوگاه‌های نظامی و جنگنده‌های نظام سوریه در مناطق مختلف از جمله اهداف آمریکا در حمله احتمالی به سوریه خواهد بود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها