امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۶:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41784
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۳
تعداد بازدید: 96
«حسن خریشه» معاون دوم رئیس مجلس قانونگذاری فلسطین، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در طولکرم، با تاکید بر ضرورت ...

«حسن خریشه» معاون دوم رئیس مجلس قانونگذاری فلسطین، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در طولکرم، با تاکید بر ضرورت ایستادگی همه امت اسلامی در کنار ملت سوریه، خطاب به ملت‌های عربی و اسلامی گفت:‌ ایستادن ما در کنار سوریه در رویارویی با حمله خارجی، به منظور جلوگیری از هیمنه آمریکایی و زورگویی صهیونیستی در منطقه، لازم و واجب است.

وی با اعلام همبستگی با مقاومت و همه اعضای محور مقاومت،‌ افزود: همگان را به انسجام و همبستگی به منظور رویارویی با جنگ علیه سوریه دعوت می‌کنم تا در آینده درمانده و پشیمان نشویم.

خریشه خطاب به ملت سوریه گفت: به برادران خود در سوریه می‌گویم که ما و شما در یک سنگر قرار داریم. امروز همان روزی است که باید به منظور ایستادگی در برابر حمله خارجی و ناکام گذاشتن توطئه‌ها، از ارتش سوریه و مقاومت حمایت کنید.

وی در پاسخ به سئوالی درباره احتمال دخالت گردان‌های مقاومت علیه هر گونه ماجراجویی علیه سوریه گفت: معتقدم که در صورت وقوع حمله گسترده و فراگیر علیه سوریه، همه گردان‌های مقاومت دخالت خواهند کرد.

معاون دوم رئیس مجلس قانونگذاری فلسطین، وجود حمله خارجی را توجیه کننده همه انواع مقاومت خواند و بر لزوم مشارکت همه گروه‌های مقاومت فلسطینی در دفاع از سوریه از طریق هدف قرار دادن عمق رژیم صهیونیستی تاکید کرد.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها