امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۰:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41791
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۴
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دراین دیدار عزت الله انتظامی ضمن ابراز خرسندی از انتصاب ایوبی برای رئیس سازمان سینمایی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دراین دیدار عزت الله انتظامی ضمن ابراز خرسندی از انتصاب ایوبی برای رئیس سازمان سینمایی در پیشبرد و اعتلای سینمای ایران آرزوی موفقیت کرد.

براساس این گزارش، حجت‌الله ایوبی روز گذشته در مراسم معارفه خود گفت: حل مشکل سینمایی ایران بدون حضور همه سینماگران امکان پذیر نیست و همانطور که وزیر محترم ارشاد در معارفه خود عنوان کرده است وزارت ارشاد خانه همه اهالی فرهنگ و هنر است سازمان سینمایی نیز خانه همه سینماگران است و به اعتماد متناسب می‌توان شاهد بروز خلاقیت‌ها و اتفاقات بسیار در سینمای ایران بود.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفته بود: من در هر جایی که مدیر بوده‌ام اولین اصل و شرطم این بود که فضای آن محیط دلپذیر باشد تا همه با عشق و امید به محل کارشان بیایند و به زودی اتاق فکر و مشاوره‌ای ترتیب خواهیم کرد و از همه بزرگان درخواست خواهیم کرد تا با هم بنیشیم و مسائل سینمای ایران را مرور کنیم. از مسائل تشکیلاتی تا مسئله خانه سینما باید حل و فصل شود.

براساس این گزارش، پیش از این نیز ایوبی در سخنانی اولویت اصلی خود را خوب شنیدن عنوان کرد تا پس از شنیدن مسایل و مشکلات سینما از زبان سینماگران بتواند تصمیمات مناسبی برای اداره سینمای ایران بگیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها