امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۰:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41795
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 85
احمد امیر‌آبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره  به جلسه ...

احمد امیر‌آبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره  به جلسه عصر امروز (یکشنبه) کمیسیون متبوعش، از انتخاب کاندیدای نهایی تصدی ریاست دیوان محاسبات در این جلسه خبر داد و اظهار داشت: در این جلسه امین‌حسین رحیمی دادستان فعلی دیوان محاسبات به عنوان کاندیدای نهایی تصدی ریاست این دیوان با اخذ 14 رأی از مجموع 27 آرای ماخوذه برای اخذ رأی اعتماد به صحن علنی معرفی می‌شود.

وی افزود: اصغر گرانمایه‌پور، حسینعلی امیری و حمید سعادت دیگر کاندیداهای معرفی شده از طرف کمیته امور عمومی و دفاعی به کمیسیون بودند که در این جلسه حسینعلی امیری با اخذ 11 رای و حمید سعادت با اخذ 2 رأی نتوانستند به عنوان کاندیدای نهایی تصدی ریاست این دیوان به صحن علنی معرفی شوند.

امیر‌آبادی تصریح کرد: همچنین محمد‌قسیم عثمانی نماینده بوکان که از سوی کمیته عمومی به کمیسیون برنامه و بودجه معرفی شده بود، در این جلسه از کاندیداتوری انصراف داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها