امروز : شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 21
۰۳:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41796
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 96
محمد حسین قربانی نماینده مردم آستانه‌ اشرفیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با ...

محمد حسین قربانی نماینده مردم آستانه‌ اشرفیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون بهداشت، گفت: کمیسیون بهداشت سه دستور کار داشت که طی آن، طرح تعیین تکلیف تامین اجتماعی که 2فوریت آن در جلسه علنی امروز تصویب شده بود در این کمیسیون به عنوان کمیسیون فرعی بررسی و تصویب شد؛ این طرح برای مشخص شدن وضعیت کسانی است که زیر ده سال سابقه بیمه دارند اما وضعیت بیمه‌ای آنان مشخص نیست.

قربانی با اشاره به بررسی اصلاح بند "د" ماده 44 قانون برنامه پنجم توسعه جمهوری اسلامی که درباره رسیدگی بهداشت و درمان جانبازران است گفت که این طرح نیز با نظر اکثریت اعضا تصویب شد.

سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس در ادامه با اشاره به بررسی طرح رسیدگی به نوسازی مساجد و پیگیری امور نمازخانه‌های کشور که توسط 8 نماینده مجلس طراحی شده است، گفت: این طرح که از سوی کمیسیون فرهنگی به کمیسیون بهداشت ارجاع شده بود نیز در کمیسیون بررسی و تصویب شد.

وی در پایان گفت: طرح الحاق یک تبصره به ماده واحده قانون تاکسیرانی در کمیسیون بررسی شد اما به تصویب نرسید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها