امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۳:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 41798
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 101
یکی از منتخبین چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه عده‌ای به دنبال تخریب محمد باقر قالیباف شهردار فعلی تهران هستند، گفت: قالیباف ...

یکی از منتخبین چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه عده‌ای به دنبال تخریب محمد باقر قالیباف شهردار فعلی تهران هستند، گفت: قالیباف نامزد نهایی اصولگرایان است و عده‌ای دست به تخریب هدفمند وی می‌زنند.

وی تأکید کرد اگر این تخریب‌ها ادامه پیدا کند در خصوص مدیریت محسن هاشمی در زمان مترو مطالبی را در جلسه شورای شهر عنوان کرده و همچنین در اختیار رسانه‌ها هم قرار می‌دهیم.

این عضو شورای شهر بیان کرد: در نظارت‌های به عمل آمده ابهامات متعددی در خصوص مدیریت محسن هاشمی در مترو ملاحظه شد. با رفتن محسن هاشمی از مترو برای جلوگیری از تنش و حفظ حریم‌ها نتایج این نظارت‌ها منتشر نشد ولی در صورتی که این تخریب‌ها ادامه یابد این اسناد را منتشر می‌کنیم.

وی با بیان اینکه عده‌ای به صورت کاملاً سازماندهی شده اقدام به تخریب قالیباف می‌کنند، گفت: اعضای اصولگرای شورای شهر تهران تمایل دارند در روند انتخاب شهردار صرفاً بر توانایی ها و کارآمدی اثبات شده نامزد مورد نظر خود یعنی دکتر قالیباف تکیه و تاکید دارند. اما در صورتیکه که  ستاد تخریب رسانه‌ای اصلاح طلبان به کار خود را ادامه دهند اسناد و مدارکی از مشکلات موجود در مترو در زمان محسن هاشمی را مننتشر خواهیم کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها