امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۱۰:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4185
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۱۶
تعداد بازدید: 198
رضا رحمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار کرد: اگر در جهاد امروزی که یک جهاد اقتصادی و مقابله با تهدیدات دشمن است بتوانیم همان روحیه ...

رضا رحمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار کرد: اگر در جهاد امروزی که یک جهاد اقتصادی و مقابله با تهدیدات دشمن است بتوانیم همان روحیه و فرهنگ بسیج را اشاعه داده و حاکم کنیم یقینا تمام توطئه‌ها و تهاجماتی که دشمنان انجام می‌دهند خنثی خواهد شد و دشمنان به هیچ وجه از اقداماتشان نتیجه نخواهند گرفت.

وی افزود: ما در همه عرصه‌های دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی به ویژه دوران هشت سال دفاع مقدس، مدیون تفکر و فرهنگ بسیج هستیم.

رحمانی درباره اشاعه فرهنگ بسیج در کارخانجات و مجموعه‌های تولیدی گفت: مجلس با تصویب هر طرح یا ایده‌ای همچون بسیج سازندگی که ورود بسیج به عرصه‌های عملی کار و فعالیت بوده حمایت کرده و می‌کند.

رحمانی با اشاره ارائه طرحی توسط کمیسیون صنعت و معدن برای حمایت از تولید ملی گفت: این طرح اعلان عمومی برای استفاده از نظر کارشناسان و صاحب نظران به خصوص برای بهره گرفتن از تجربیات بخش خصوصی است که در این زمینه بسیج کارگری و کارمندی و بویژه اتاق فکر خود سپاه عاشورا همکاری قابل توجهی داشتند.

رئیس کمیسیون  صنعت و معدن اضافه کرد: در این قانون سعی برای رفع موانع اختصاص تسهیلات، اصلاح الگوی مصرف، همت مضاعف کار مضاعف صورت گرفته است.

رحمانی اقدامات اشاره شده را قسمتی از یک پازل دانست که در کنار هم رسیدن به اوج قله پیشرفت و شکوفایی را تضمین می‌کند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با توجه به نرخ تورم، مجلس طرح دو بار افزایش حقوق کارگران و کارمندان در سال را بررسی می‌کند، اظهار کرد: برای این منظور اقداماتی در مجلس شورای اسلامی صورت گرفته و در نظر داریم با توجه به نرخ تورم افزایش حقوق‌ها دو بار در طول سال صورت گیرد.

وی با اشاره به افزایش دستمزدها در سال جاری گفت: بر اساس قانون باید این افزایش متناسب با نرخ تورم صورت گیرد.
انتهای پیام/60002/ع30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها